Zelené Terasy od J&T Real Estate sa rozrastú / Zelené Terasy by J&T Real Estate will grow

Developer J&T Real Estate rozširuje svoj projekt Zelené Terasy v Devíne o novú etapu. V poradí piata etapa ponúkne celkovo 16 typizovaných rodinných domov. 

Osem domov bude jednopodlažných a osem dvojpodlažných. Výmera väčších dvojpodlažných domov, ktoré budú situované bližšie k ceste, bude zhruba 170 metrov štvorcových pri výmere pozemku päť árov. Cenníková cena týchto domov je od 414 300 eur s DPH až do 443 300 eur s DPH. Menšie jednopodlažné domy sa pri výmere 120 metrov štvorcových obývateľnej plochy na viac ako sedem-árovom pozemku ponúkajú od 334 800 eur s DPH. Aktuálne je predaný jeden dom a tri sú rezervované.

Projekt Zelené Terasy začal developer stavať v roku 2012, kedy v rámci prvej etapy dal do výstavby 16 typizovaných rodinných domov a ponúkol 51 stavebných pozemkov určených na individuálnu výstavbu. Pozemky sa najskôr predávali za 300 eur/m², neskôr developer spustil cenu o 15% na súčasných 255 eur/m². V ďalšej fáze J&T Real Estate v nadväznosti na prvú etapu spustil výstavbu troch trojpodlažných viladomov, v ktorých je zhodne po tri byty. Okrem viladomov bol súčasťou tejto etapy aj jeden dvojpodlažný rodinný dom. V súčasnosti je v ponuke posledný byt, predáva sa za 195 600 eur s DPH.

Zdroj / Source: J&T Real Estate
Zdroj / Source: J&T Real Estate
Zdroj / Source: J&T Real Estate
Zdroj / Source: J&T Real Estate

Mapa / Map:

___________________
Developer J&T Real Estate will extend its project Zelené Terasy in the borough of Devín by another stage. Fifth stage of the project will contain 16 houses, eight with one floor, eight with two floors. Larger houses with two floors will offer about 170 sqm of living space, smaller about 120 sqm of living space. At the moment, one house is sold and three are reserved. 

(PhD)

Zdieľať na Google Plus
    Blogger komentár
    Facebook komentár

0 komentárov:

Zverejnenie komentára