Zbierku projektov na Kolibe doplní Bellavita Residence

Na Kolibe pribudne ďalší projekt, je ním rezidenčný zámer Bellavita, ktorý by mal vyrásť v rýchlo sa urbanizujúcom Podhorskom páse medzi ulicami Sliačska a Tupého. 

Investícia od BestWine s.r.o. počíta s vybudovaním dvoch rovnobežných bytových komplexov, oba budú pozostávať z troch sekcií, teda vznikne celkovo šesť bytových domov. Dohromady by malo v lokalite pribudnúť 120 bytových jednotiek, v ponuke budú dvoj- až štvorizbové byty, pričom dominovať budú hlavne trojizbové, tých ba malo vzniknúť až 60, dvojizbových vznikne 54, zvyšných šesť jednotiek bude mať štyri izby. Každá bytovka bude pozostávať zo štyroch nadzemných podlaží a jedného ustúpeného, v ktorom sa budú nachádzať exkluzívnejšie byty s terasou. Pribudne aj 200 parkovacích miest, pričom väčšina, až 153 vznikne v podzemnej garáži.

Zdroj: BestWine s.r.o.
Medzi oboma blokmi vznikne aj priestor pre ihrisko a oddychovú zónu. Projekt za 11 miliónov eur by mal byť hotový za rok od začiatku výstavby, ukončenie výstavby predpokladá investor v prvej polovici budúceho roka. V lokalite je momentálne vo výstavbe viacero projektov, medzi tie možno zarátať Eleven od Mivo Real s predpokladaným ukončením výstavby už tento rok, projekt Rezidencia Nová Koliba so skoro 100 bytovými jednotkami s predpokladaným dátumom dokončenia začiatkom budúceho roka, druhá fáza projektu Belaria, ktorej výstavba po ukončení na jeseň tohto roku prinesie viac ako 50 bytov, či rovnako viac ako 50 bytový projekt Park pod Kolibou. Asi najmasívnejším projektom v lokalite je zámer Grand Koliba, ktorý by mal na trh priniesť skoro 200 bytov. Už len v lokalite Podhorského pásu okolo Tupého ulice, by bagrami preplnená Koliba mala byť plnšia o stovky bytov už začiatkom budúceho roku, otázkou zostáva, ako bude mesto v tomto prípade reagovať na rastúce požiadavky v oblasti verejnej dopravy, ako aj IAD.

Zdroj: BestWine s.r.o.

Zdroj: BestWine s.r.o.

Zdroj: BestWine s.r.o.

Zdroj: BestWine s.r.o.

Zdroj: BestWine s.r.o.
Mapa:


__________________
PhD
Zdieľať na Google Plus
    Blogger komentár
    Facebook komentár

0 komentárov:

Zverejnenie komentára