Projekt N!do je už vo výstavbe / N!do development in under construction

Nedávno predstavený projekt N!do, za ktorým stojí developer IURIS Group, je vo výstavbe. Na pozemku v dotyku s križovatkou Trnavskej cesty a Tomášikovej už pracujú mechanizmy, ktoré začali s výkopovými prácami. 

Projekt bude pozostávať z trojice bytových domov a budovy s kanceláriami a službami, pričom v prvej etape by sa mali vybudovať dva bytové domy ďalej od Trnavskej cesty, ktoré dosiahnu maximálnu výšku 9 nadzemných podlaží. Bytov by v tejto fáze malo byť 115 s výmerami od 30 do 140 metrov štvorcových. Parkovacie miesta vzniknú v podzemí, celkovo by ich malo byť 149. Developer deklaruje vysoký štandard spoločných priestorov i materiálovej úpravy, rovnako ako aj ekologické riešenia (napríklad predpríprava na nabíjanie elektromotorov). Za architektúrou stojí česko-slovenský ateliér GRIDO, ktorý zvíťazil v architektonickej súťaži. Výstavba by mala byť dokončená v 3Q 2018.

Developer IURIS Group je autorom viacerých projektov v metropole. V nedávnej dobe dokončil vydarenú prestavbu niekdajšieho učilišťa a výstavbu nového objektu Dornyk v štvrti Trnávka, v Devínskej Novej Vsi zas pripravuje menší projekt Amber. Všetky tieto projekty sa vyznačujú príjemnou architektúrou a mierkou, daného developera tak možno jednoznačne zaradiť k tomu lepšiemu, čo v Bratislave máme. 

Zdroj / Source: IURIS GroupMapa / Map:

________________________
N!do development revealed in Autumn and located next to the crossing of Trnavská Rd. and Tomášikova st. is already under construction as the construction pit is being made. The project will be composed of two stages, first one with two residential buildings and second one with one residential building and another building with offices and retail. The first stage will reach 9 floors and it will contain 115 homes. Developer declares a high material standard of residences and exterior spaces as well as the use of ecological solutions. Design of the project is the result of architectural competition won by Czecho-Slovak office GRIDO. IURIS Group aims to finish the construction by 3Q 2018.

(ag, foto: Fowner)

Zdieľať na Google Plus
    Blogger komentár
    Facebook komentár

0 komentárov:

Zverejnenie komentára