Nový Ružinov sa rozšíri o dom Valentine

Projekt výstavby polyfunkčného komplexu Nový Ružinov rýchlo rastie a po skolaudovanej prvej etape a druhej etape už na úrovni hrubej stavby, pridáva developer CZ Slovakia etapu tretiu - bytový dom Valentine.

Valentine bude 7-podlažný objekt obsahujúci 102 bytov a apartmánov, ktorý vyrastie západne od už stojacich častí Nového Ružinova a bude zároveň tvoriť najrozsiahlejšiu budovu v rámci komplexu. Predaj sa začína už počas dnešného dňa (14.2.2017), v ponuke sú 1- až 4-izbové byty, developer špeciálne inzeruje 1,5-izbové byty. Viac detailov a vizualizácii sa odhaľuje aj v prípade parku, ktorý v rámci komplexu vznikne, za ktorým stojí kancelária Laboratórium krajinnej architektúry (LABAK). Výhodou tretej etapy je rozsiahlejšia občianska vybavenosť, ktorá vznikne v parteri, parkovanie je riešené čiastočne v prvom podzemnom a prvom nadzemnom podlaží, väčšia časť však bude na povrchu. Za architektúrou tohto domu, tak ako aj ostatných etáp, stojí úspešné architektonické štúdio Compass Architekti. Výstavba by sa mala začať v druhom kvartáli tohto roka, dokončená by mala byť v prvom kvartáli roka 2019. 

Ďalšou budovou sa Nový Ružinov postupne mení na ucelené sídlisko, ktoré rozšíri územie mestskej zástavby. Developer zatiaľ nezverejňuje informácie k ďalším, polyfunkčným etapám projektu, v rámci ktorých má vzniknúť aj administratíva na 18.000 metroch štvorcových a retail na na 27.000 metroch štvorcových. Až po dobudovaní týchto častí sa však z Nového Ružinova stane skutočná mestská štvrť, čo je však zrejme otázka ešte dlhšieho obdobia.

Zdroj / Source: CZ Slovakia
Zdroj / Source: CZ Slovakia
Zdroj / Source: CZ Slovakia
Zdroj / Source: CZ Slovakia
Zdroj / Source: CZ Slovakia
Zdroj / Source: CZ Slovakia
Zdroj / Source: CZ Slovakia
Zdroj / Source: CZ Slovakia

Mapa / Map:

_________________________
After finishing of the first stage of Nový Ružinov development and topping out the second (see our recent update), developer CZ Slovakia adds another stage - construction of Valentine house will start soon on the western edge of the new residential area. Valentine house will consist of 102 homes on seven floors, creating the largest house in the complex. Homes will range from studios to 3-bedroom flats, the sale starts today on Valentine's day. Building will also contain some retail on the ground floor, parking will be located partially in one underground floor and on the ground floor, however, most of the parking spots will be in the exterior. New renders are also focusing on a new park, designed by LABAK, the building itself is designed, just like the rest of the complex, by Compass Architekti. Construction should start in 2Q 2017 and to be finished by 1Q 2019.

(ag)
Zdieľať na Google Plus
    Blogger komentár
    Facebook komentár

0 komentárov:

Zverejnenie komentára