Rezidencia na Kolibe spúšťa predaj

Developerský projekt situovaný v high-end rezidenčnej štvrti na Kolibe od rakúskeho investora UBM Development a slovenského co-developera Atrios spúšťa predaj. 

Na ulici Na rozhliadke pribudnú do začiatku budúceho roka štyri štvorpodlažné bytové domy s celkovo 32 bytmi, pričom najviac bytov ponúkne Blok A, v ktorom bude až 13 bytov. Projekt ponúka dvoj až päťizbové jednotky. Najmenší dvojizbák na prvom podlaží s výmerou 59 metrov štvorcových úžitkovej plochy bytu sa predáva za 173 000 EUR s DPH. Najdrahší byt v projekte je rovnako lokalizovaný v Bloku A, nehnuteľnosť s piatimi izbami na treťom podlaží s výmerou 157 metrov štvorcových úžitkovej plochy developer ponúka za zhruba 619 000 EUR s DPH. Každý byt má kontakt aj s vonkajším okolím prostredníctvom terasy, či predzáhradky. K bytom je možné si zakúpiť parkovacie státie v cene 12 000 EUR s DPH, za vnútorné státie pýta developer 18 000 EUR s DPH. 

Bratislavská Koliba v súčasnosti zažíva naozaj nevídaný realitný boom. Pozrite si zoznam plánovaných a realizovaných projektov v lokalite.

Zdroj / Source: UBM Development / Atrios
Zdroj / Source: UBM Development / Atrios
Zdroj / Source: UBM Development / Atrios
Zdroj / Source: UBM Development / Atrios
Zdroj / Source: UBM Development / Atrios

Mapa / Map: 


_________________
The real estate investment named "Rezidencia na Kolibe" which is being developed by Austrian real estate company UBM Development and its Slovak partner Atrios launched the sale. The residential project consists of 32 flats devided into four three-storey buildings with the date of completition in 2018. The least expensive unit is the one-bedroom flat on the first floor with 59 sqm, which is being sold for 173 000 EUR including VAT. The most expensive unit is the four-bedroom flat on the third floor with 157 sqm, this unit is being sold for 619 000 EUR including VAT. 

(PhD)
Zdieľať na Google Plus
    Blogger komentár
    Facebook komentár

0 komentárov:

Zverejnenie komentára