Prvé dve bytovky projektu Grand Koliba sú v predaji

Rezidenčný projekt Grand Koliba situovaný na stavebne aktívnej Kolibe nad existujúcim rezidenčným komplexom Vinohradis spustil predaj prvých dvoch bytoviek.

Projekt od developera Z&T, spoločnosti napojenej na NAY Elektrodom, bude pozostávať z celkovo štyroch bytoviek, spodné dve ešte v predaji nie sú. Každá bytovka bude mať štyri nadzemné podlažia, pričom posledné bude ustúpené. V dvoch vyššie položených bytovkách sa nachádza spolu 181 bytov, voľných je ešte 69. Predpredaj spustil developer ešte v júli počas letných prázdnin za predpredajové ceny. Tie sa za 2,5-izbový byt pohybujú od 154 900 EUR, za trojizbový byt od 214 900 EUR a za štvorizbový byt 264 900 EUR, všetko s DPH.

Celý komplex bude oplotený a chránený, čo z priestoru vytvorí tzv. "gated community". Na pozemkoch areálu sa bude nachádzať aj malý privátny park, relaxačná terasa s ležadlami a námestie s fontánou. Parkovanie bude zabezpečené v suteréne projektu, odkiaľ bude aj priamy prístup k murovaným pivničným kobkám. Parkovacie miesto v suteréne projektu je v cene 11 490 EUR s DPH, to na povrchu za 7 490 EUR s DPH. Výstavba by sa mala spustiť ešte tento rok. Dokončenie projektu sa predpokladá do dvoch rokov od spustenia výstavby. Investičný zámer financuje Tatra Banka, tej na Slovensku patrí prvá priečka v oblasti financovania nehnuteľností spomedzi všetkých bánk. 

Zdroj: Z&T
Zdroj: Z&T
Zdroj: Z&T
Zdroj: Z&T
_______________________

(PhD)
Zdieľať na Google Plus
    Blogger komentár
    Facebook komentár

0 komentárov:

Zverejnenie komentára