Nový projekt: Devínske Lúky

Pri bratislavskej fabrike Volkswagen pribudnú ďalšie byty. Rezidenčný projekt Devínske lúky na konci Devínskej Novej Vsi vyrastie hneď vedľa projektu Bytové domy Bystrická, o ktorom sme na Bratislava YIMBY informovali už začiatkom augusta. 
Zdroj: Vazex Reality
Rezidenčný projekt od developera Kobax Reality v mestskej časti Devínska Nová Ves, v časti zvanej Kolónia pri automobilovom závode Volkswagen bude pozostávať z jednej štvorpodlažnej bytovky. Developer v nej ponúkne celkovo 32 bytov, pričom dominovať budú hlavne jednoizbové byty, ktorých bude až polovica. Na každom podlaží vznikne rovnako po osem bytov. K bytom budú prislúchať aj terasy, ktoré budú orientované na juhozápadnú stranu. Šachovnicové rozmiestnenie terás na juhozápadnej fasáde je zároveň aj najvýraznejším architektonickým prvkom inak strohej budovy. Osem prízemných bytov bude disponovať aj predzáhradkou.

Cenovky presahujú úroveň 2 000 EUR/m², čo je možno aj dôvod, prečo z celkového počtu 32 bytov nie je predaný ani jeden. Výstavba projektu Devínske Lúky by sa mala začať už na budúci mesiac a projekt by mal byť dokončený do jedného roka, teda do októbra 2017.

Zdroj: Vazex Reality
__________________

(PhD)
Zdieľať na Google Plus
    Blogger komentár
    Facebook komentár

0 komentárov:

Zverejnenie komentára