Construction update: Dúbravy, 8.9.2016

Na konci bratislavskej Dúbravky vyrastá okrem Tammi a Záhradných víl aj ďalší rezidenčný projekt. Projekt od developera Corwin Capital nazvaný Dúbravy ponúkne v dvoch fázach až 268 bytov v celkovo ôsmich samostatne stojacich bytových domoch.

Aktuálne je vo výstavbe prvá fáza, ktorá pozostáva zo štyroch bytových domov, v ktorých je dovedna 133 bytov. Po necelom roku od spustenia predaja je predaných zatiaľ len 11 bytov. V ponuke sú jedno- až štvorizbové byty vo výmerách od 28 až do 101 metrov štvorcových. Priemerná cena sa pohybuje od 2 000 EUR/ a vyššie, čo odzrkadľuje aj susedný projekt Tammi od konkurencie YIT. Dokončenie prvej etapy plánuje developer na koniec budúceho roka. Predaj druhej etapy by sa mal uskutočniť ešte na jeseň tohto roku. Celý projekt aj s druhou fázou by mal byť hotový v polovici roka 2018.

Developer Corwin Capital stojí aj za projektom Blumental, v ktorom developer tento mesiac začal s predajom druhej etapy. Okrem toho stojí aj za komplexom viladomov Záhrady Devín, pri vstupe do rovnomennej mestskej časti.Zdroj: Corwin Capital

_________________
PhD
Zdieľať na Google Plus
    Blogger komentár
    Facebook komentár

0 komentárov:

Zverejnenie komentára