Nový projekt / New project: Bytové domy Bystrická

Pri Volkswagene v Devínskej Novej Vsi čoskoro pribudnú nové byty. K existujúcemu projektu Devínsky dvor od developera Benuga Slovakia pribudnú tri bytové domy od Iuris-u. Tri samostatne stojace bytovky ponúknu na štyroch poschodiach celkovo 156 bytov, pričom dominovať budú hlavne jedno- a dvojizbové byty, tých by malo byť v projekte až 117. K dispozícii budú aj väčšie trojizbové byty, najväčšie štvorizbové byty sa budú nachádzať na poslednom ustúpenom poschodí. Bytové domy budú mať každá aj po jednom podzemnom podlaží, to bude slúžiť ako technické zázemie pre vybavenie domu. Parkovanie bude situované na povrchu, celkovo budú mať obyvatelia k dispozícii 198 parkovacích miest. Výstavba by sa mala začať už na budúci rok, dokončenie je naplánované o dva roky neskôr, teda v roku 2019. Odhadované náklady na projekt sú vo výške 8 miliónov EUR. 

Za architektúrou investičného zámeru stojí kancelária Siebert + Talaš, ktorá má v Bratislave za sebou viacero úspešných realizácii, medzi ktoré možno zaradiť napríklad Eden Park pri Štrkoveckom jazere, či kancelársku budovu Twin City A pri Autobusovej stanici. V súčasnosti sa od tejto architektonickej kancelárie dostáva do realizácie aj kancelársky komplex Einsteinova Business Center medzi Sadom Janka Kráľa a petržalským úsekom diaľnice D1.

Zdroj/Source: IURIS
Zdroj/Source: IURIS
____________________
The new residential project in Devínska Nová Ves borough has been revealed. The project called "Bytové domy Bystrická" (Residential houses Bystrická) will bring 156 flats to the market. Iuris - the developer will offer also 198 external parking places. The construction should start next year and the completition is expected to be done in two years later (2019). Total cost of the project is estimated around 8 million EUR.

(PhD)
Zdieľať na Google Plus
    Blogger komentár
    Facebook komentár

0 komentárov:

Zverejnenie komentára