Panorama Business III rozbieha výstavbu / Construction of Panorama Business III starts

Developer J&T Real Estate sa po dokončení rezidenčných dvojičiek Panorama City a rozostavaní administratívneho centra Panorama Business II odhodlal k naštartovaniu výstavby ďalšieho administratívneho komplexu v oblasti, ktorý prinesie na kancelársky trh ďalších 22.000 štvorcových metrov v štandarde A. Budova vyrastie na križovatke Landererovej a Košickej ulice a dosiahne výšku 15 podlaží, v podnoži by sa malo nachádzať 380 parkovacích miest. Architektúra je veľmi jednoduchá (čo je vzhľadom na polohu v downtowne azda dosť málo), budova však dotvorí uličnú čiaru Landererovej ulice, kde pribudne aj aktívny parter, zároveň by mala pribudnúť aj cyklotrasa spájajúca križovatku Košická s nábrežnou cyklotrasou. Výstavba by sa mala ukončiť počas prvého polroka 2018.

Developer J&T Real Estate v oblasti pracuje aj na ďalších projektoch. Z rozsiahleho zámeru Panorama City ešte zostáva dobudovať ďalšiu kancelársku budovu, Triangel, na ktorý sa realizovala aj architektonická súťaž. Pôjde o mimoriadnu koncentráciu kancelárskych priestorov, ktorá by však mala byť pravdepodobne vyvážená pripravovaným pokračovaním komplexu Eurovea. Postupuje sa aj v tomto prípade, pričom odhalenie výzoru druhej etapy mimoriadne úspešného projektu očakávame už koncom leta tohto roku.  

Zdroj / Source: J&T Real Estate
J&T Real Estate
J&T Real Estate
_________________________
After finishing of Panorama City residential towers and start of construction of Panorama Business II, the developer J&T Real Estate starts with another office building, Panorama Business III. Office development with 22.000 sqm of leasable space in the A standard and 15 floors will be built on the crossing of Landererova st. and Košická st. The building will have a very simple architecture, however, it will be a final addition to the streetfront of Landerer st. and also the active street level and a new bikepath will improve the overall quality of the street. Panorama Business III should be finished in the first half of 2018. The developer is also working on another projects in the area - there should be at least one more office development, Triangel. The mixed-use character of this part of the city will be represented probably by the second stage of Eurovea development, which should be revealed by the end of this summer.

(ag)
Zdieľať na Google Plus
    Blogger komentár
    Facebook komentár

0 komentárov:

Zverejnenie komentára