Construction update: Dúbravy, 30.6.2016

V severozápadnej časti mesta vyrastá ďalší rezidenčný projekt.  Projekt od developera Corwin Capital nazvaný Dúbravy, prinesie celkovo 268 jedno- až štvorizbových bytov v celkovo ôsmich bytových domoch. Projekt je rozfázovaný na dve časti, pričom prvá fáza pozostáva zo štyroch obytných domov s celkovo 133 bytmi. Prvá etapa projektu je už vo výstavbe a jej ukončenie developer predpokladá na záver roku 2017. Dokončenie druhej časti sa predpokladá v prvej polovici roku 2018.


Lokalita okolo ulíc Agátová a Pri Hrubej lúke patrí k developersky aktívnym častiam mesta. Aktuálne tam vyrastá aj projekt Tammi od developera YIT, ktorý už dokončil prvú etapu svojho projektu, aktuálne dokončuje druhú a začal budovať tretiu. V tesnej blízkosti vyrastá aj 48 bytový TUJETOIN od developera Bencont Group.

Developer Corwin Capital patrí v Bratislave medzi tých aktívnejších. V Rači úspešne dokončil rezidenčný projekt Rinzle, v súčasnosti developuje Záhrady Devín v rovnomennej mestskej časti a polyfunkčný projekt Blumentál pri Račianskom mýte.

Zdroj/ Source: Corwin Capital
Zdroj/ Source: Corwin Capital

___________________________
In Dúbravka borough the next residential project is already under construction. Residential project with almost 270 flats in eight buildings is being developed by Corwin Capital, which belongs to the most active developers in the city. The whole project is divided into two phases. The first phase which is currently under construction consists of 133 flats in four buildings. This phase should be finished by the end of 2017. The competition of the second phase is expected in 2018.

PhD
Zdieľať na Google Plus
    Blogger komentár
    Facebook komentár

0 komentárov:

Zverejnenie komentára