Ružinovský report, 20.3.2016

City House Ružinov:

Projekt City House Ružinov dosiahol maximálnu výšku a pod lešením budú pokračovať práce na fasáde. Stavebník požiadal minulý rok o zmenu stavby pred dokončením a tak oproti pôvodným vizualizáciám pribudlo jedno ustúpené 9. nadzemné podlažie. Počet bytov tak narástol o 3, projekt ich ponúkne po novom 94. Budova na konci Ružinovskej ulice približuje sídlisko k hlavnej ceste, podobne ako susedný projekt Ružinovská 44. Koniec výstavby hlási developer na september 2016.

Zdroj: Dewall RealityMiletičova 60:

Rovnaký termín ukončenia výstavby hlási aj developer projektu Miletičova 60. Bývalá administratívna budova Slovenskej sporiteľne dostala v rámci rekonštrukcie nové mezonetové priestory na streche a spolu tak ponúka 152 bytových jednotiek.

Zdroj: Profinex Holding.

CityPark Ružinov:

Do tretice sa pozrieme na staronový projekt CityPark Ružinov, známy aj ako 3nity, kde naďalej pokračujú práce v podnoží budovy. Stavebnú aktivitu je možné sledovať aj na betónovom skelete druhej veže B. Developer avizuje jej uvedenie do prevádzky už budúce leto a veža C ju bude nasledovať v roku 2018. V blízkej dobe by ale mala byť dostupná ponuka apartmánov, ateliérov a obchodných priestorov pod vežami. Projekt okrem toho ponúka 432 bytov a 783 parkovacích miest. Pôvodný návrh počítal s pospájaným podnožím s množstvom služieb. Toto prepojenie veží zanikne a uvoľní priestor zeleni. Developerom je spoločnosť Metrostav Slovakia.

Zdroj: Metrostav Slovakia
__________________________
Borough of Ružinov is witnessing a massive development of mostly residential projects. City House Ružinov is topped out and works now continue on façades. Developer Dewall Reality added one more floor as opposed to original plans. Building with 94 homes should be finished by September 2016. Same date of completion goes for Miletičova 60, reconstruction of former administrative building onto residential house with 152 homes by developer Proxinex Holding. Last project is City Park Ružinov, restarted mixed-use development previously known as 3nity. Works are visible on the base of the buildings, which will be removed in order to make space for the greenery, as well as on tower B. Tower B should be delivered by Summer 2017 and tower C by Summer 2018. The developer is Metrostav Slovakia.

(Fowner)
Zdieľať na Google Plus
    Blogger komentár
    Facebook komentár

0 komentárov:

Zverejnenie komentára