Odhalené / Revealed: Mamapapa

Keď sa nedávno odhalil najnovší projekt od jedného z našich obľúbených developerov ITB Development, konštatovali sme, že ide o striedmejší zámer, ktorý bude zrejme viac stavať na výhodných cenách a racionálnych dispozíciách. Teraz však vďaka novým informáciám a vizualizáciám z aktualizovanej webstránky projektu Mamapapa môžeme opäť povedať, že ITB Development v pozitívnych ohľadoch prekvapuje a pridáva ku svojim projektom benefity, ktoré môžu zásadným spôsobom zlepšiť zážitok z bývania. Kým v prípade oceňovaného projektu Nový Háj v Petržalke to bola možnosť priamo participovať na architektúre bytov  objektu zo strany zákazníkov a v Čerešniach sú to komunitné záhrady, v prípade Mamapapa to bude vlastné komunitné centrum, čo je v prostredí našich miest výrazne absentujúci prvok. Mení sa aj počet bytov, ktorých bude 115 oproti predtým uvádzaným 118, pričom pribudnú aj väčšie štvorizbové byty. 

Nové vizualizácie okrem toho prezrádzajú viac aj o architektúre 8-podlažného bytového domu, ktorá vychádza z pera architektonickej kancelárie Architekti Šebo Lichý, ktorá je zároveň personálne prepojená s developerom ITB Development a čo je aj zárukou kvality a inovácie pri jednotlivých zámeroch. Mamapapa bude príjemným doplnkom v rámci prudko sa rozvíjajúcej rezidenčnej zástavby na severovýchodnom okraji intravilánu mestskej časti Dúbravka. Výstavba by sa mala rozbehnúť už na jar 2016, teda v rovnakom čase ako aj iný zámer od toho istého developera, projekt Čerešne v tej istej mestskej časti. Pevne veríme, že oba projekty sa úspešne rozbehnú a podarí sa splniť termíny, narozdiel od tretieho aktuálneho projektu ITB Development, Sokolská Residence v Starom Meste, ktorý mal byť na jar tohto roku už dokončený, no veľmi pravdepodobne tomu tak nebude. Ak však výstavbu Mamapapa nič nezdrží, bytový komplex by mal byť dokončený v zime 2017. 

Zdroj/Source: ITB Development
Zdroj/Source: ITB Development
Zdroj/Source: ITB Development
Zdroj/Source: ITB Development
Komunitné centrum. Community center. Zdroj/Source: ITB Development


______________________
Once again is one of our favourite developers, ITB Development, surprising us in a positive way as the new information and visuals about Mamapapa residential development in Dúbravka borough are revealed. The developer, which is connected to the award-winning architecture studio Architekti Šebo Lichý, is usually incorporating certain benefits to the projects, which are not as usual in Slovakia - for example comunity gardens in Čerešne development and in case of Mamapapa, a whole new community center. Together with a decent level of architecture, Mamapapa with 115 new homes should be a good addition for the local neighborhood. Construction should start in Spring 2016 and to be finished by Winter 2017. 

(ag)
Zdieľať na Google Plus
    Blogger koemntár
    Facebook komentár

1 komentárov:

  1. I'll faint, vy este stale mate ulicu toho stareho vopicaka zdenulinka nejedleho

    OdpovedaťOdstrániť