Pekná Vyhliadka spúšťa predaj / Pekná Vyhliadka is launching sale

Developer Archikód, na ktorého projekt Záhradné Vily sme sa pozreli v nedávnom update, pripravuje v tej istej lokalite aj ďalšie projekty. Okrem pokračovania staršieho projektu Villa Vista to je aj zámer polyfunkčného domu Pekná Vyhliadka (predtým Laskonka), zameraného predovšetkým na rezidenčnú funkciu. Oficiálna webstránka uvádza začiatok predaja na zajtra, t.j. 1.3.2016. Dá sa predpokladať, že cenovky budú nastavené vyššie, čo je dané moderne sa formujúcou lokalitou v blízkosti zelene, novopostavených obchodných centier a iných podobne zameraných realizácii developera, ale aj kvalitnou architektúrou a očividne drahším materiálovým prevedením.

Pekná Vyhliadka má svojim urbanizmom i architektúrou tvoriť premostenie medzi novým developmentom, za ktorým stojí Archikód spojený s kanceláriou architekta Petra Vavricu, a socialistickou zástavbou Dúbravky. Desaťpodlažná budova bude už obsahovať aj prenajímateľné plochy v parteri, kde sa bude okrem toho nachádzať aj vstup s recepciou. Silnou stránkou projektu a zároveň výrazným identifikačným znakom sú terasy, ktoré bude mať k dispozícii každý byt, okrem toho architekti pracovali s dispozíciami tak, aby každá bytová jednotka mala výhľad aspoň na dve svetové strany. Parkovacie miesta sa budú nachádzať v dvoch podzemných podlažiach. Zo zatiaľ zverejnených materiálov projekt hodnotíme ako kvalitný a nepochybne prínosný. 

Archikód predpokladá spustenie výstavby v máji 2016 a dokončenie v júni 2018. Vďaka rozsiahlemu developmentu v okolí tak severný okraj Dúbravky, ktorú developer nazýva Záhradné mesto, dovtedy nepochybne získa moderný a atraktívny charakter.

Zdroj/Source: Archikód
Zdroj/Source: Archikód
Zdroj/Source: Archikód
_________________________
Developer Archikód, which is now working on Záhradné Vily development we recently showed you, is starting sale of the new homes in another project located in the area, called Pekná Vyhliadka (Pleasant View, former name Laskonka). The sale should start tomorrow, thus in 3/1/2016. Given the location with another high-end developments, large amounts of greenery and newly-built shopping centres around, as well the level of architecture and material standard, we expect that the price tags will be quite high. However, Pekná Vyhliadka forming the bridge between the new developments and older socialist housing areas, is presenting a high-quality architecture designed by the team of architect Peter Vavrica, where all the homes should include the terraces and a view to the at least two sides. The construction of the building should start in 5/2016 and to be finished in 6/2018. It will be definitely a good addition to this increasingly attractive area, called by developer "Garden city".

(ag)

Zdieľať na Google Plus
    Blogger komentár
    Facebook komentár

0 komentárov:

Zverejnenie komentára