Construction update: UniQ Staromestská, 13.1.2016

Výstavba Uniq Staromestská na rohu Staromestskej a Veternej ulice pokračuje aj v novom roku. Administratívny projekt navrhnutý kanceláriou Bogle Architects je aktuálne už nad povrchom a pracuje sa na prvom nadzemnom podlaží. Investičný zámer od, na bratislavskom trhu dobre známeho, developera Cresco Group prinesie na siedmich podlažiach viac ako 7 000 m² kancelárskej plochy a 138 parkovacích miest. Termín dokončenia projektu sa predpokladá na štvrtý kvartál tohto roku. 

Architektonická kancelária Bogle Architects bola založená v roku 2012 glasgowským rodákom Ianom Boglem. Okrem projektu Uniq Staromestská stojí Bogle aj za ďalšími bratislavskými návrhmi, ako napríklad už realizovaným Uniq Majakovského od rovnakého developera, či kancelárskym komplexom Triangel medzi Panorama City a novou budovou Slovenského národného divadla.


Zdroj/Source: Cresco Group
______________
The construction of  UniQ Staromestská project at the corner of Staromestská St. and Veterná St. continues and is currently above the street level. The seven-storey office building will offer more than 7,000 sqm for office, 923 sqm  for retail and 138 parking places. Staromestská Offices developed by Cresco Group and designed by Bogle architects fills one of the last empty plots on Staromestská Street. The completion of the project is expected by the end of this year.

(PhD)
Zdieľať na Google Plus
    Blogger koemntár
    Facebook komentár

1 komentárov:

  1. Nedá mi to nenapísať: podľa môjho názoru sa tam tá budova vôbec nehodí

    OdpovedaťOdstrániť