Construction update: Panorama Business, 22.12.2015

Výstavba lokality Panorama City po dokončení dvojice rezidenčných veží pokračuje ďalšou fázou, administratívnym komplexom Panorama Business. Realizácia projektu ide pomerne rýchlo, keďže developer, J&T Real Estate, už má zazmluvneného kľúčového nájomcu (spoločnosť Johnson Controls) a takisto sa snaží znížiť vplyv stavby na obytné veže Panorama City. V rámci developmentu celej oblasti má vzniknúť aj vnútroblokový park, ktorý bude zo severu ohraničený bratislavskými "Dvojičkami", z východu Tower 115 a z juhu a západu práve budovaným komplexom Panorama Business. Už čoskoro budú zrejme hotové základy tohto parku a začne sa s realizáciou povrchových úprav. Zreteľné sú už aj kontúry novej budovy.

Výstavba Panorama Business sa spustila v lete tohto roku (2015) a hotová by mala v prvej polovici roku 2017. Po dokončení ponúkne celkovo 28.000 štvorcových metrov kancelárskych plôch (Johnson Controls zaberie približne 19.000) a mala by spĺňať ekologickú certifikáciu podľa štandardu LEED GOLD. Budova bude nepochybne aktívnym a atraktívnym doplnkom k formujúcej sa lokalite nového bratislavského centra.
  
Zdroj/Source: J&T Real Estate____________________
Development of Panorama City complex continues with construction of Panorama Business office complex. Complex will offer 28.000 sqm of leasable space, out of which 19.000 sqm are already leased to Johnson Controls company. The progress of construction is really fast as the developer, J&T Real Estate, aims to deliver the building to the customer as soon as possible. After finishing, it will not only bring another life to the now-forming area of new Bratislava center, complex will also contain a park and it will reach high ecological standards. Construction has started in summer 2015 and should be finished in the first half of 2017.

(ag, foto: Fowner)

Zdieľať na Google Plus
    Blogger komentár
    Facebook komentár

0 komentárov:

Zverejnenie komentára