Odhalené: Tammi Dúbravka, 2. etapa. Revealed: Tammi Dúbravka, 2nd phase

Prvá etapa rezidenčného projektu Tammi Dúbravka sa blíži k dokončeniu, plánovanému na október 2015, a vzhľadom na úspech prvej etapy spúšťa developer YIT predaj a výstavbu druhej etapy, pričom odhalil aj nové vizualizácie. Ako je u YIT zvykom, ide skôr o jednoduchú a striedmu architektúru, pričom najsilnejšími stránkami sú snaha o ekologickejšie štandardy a racionálnejšie dispozície riešených bytov. V rámci druhej etapy by sa malo zrealizovať 85 bytov s dátumom dokončenia druhá polovica roku 2016. Neskôr by sa mala stavať aj tretia a štvrtá etapa, pričom celý projekt má byť hotový v roku 2017.

Zdroj/Source: YIT Slovensko
Zdroj/Source: YIT Slovensko
Zdroj/Source: YIT Slovensko
Zdroj/Source: YIT Slovensko
Celkový pohľad na Tammi Dúbravka po dokončení celého projektu. General view on Tammi Dúbravka after finishing of the whole project. Zdroj/Source: YIT Slovensko
___________________
First phase of Tammi Dúbravka project is nearing completion and the sale and construction of the second phase has started as well. Developer YIT thus revealed new renders of the second phase of Tammi, which will contain 85 new homes. The second phase of the project should be finished in the second half of 2016 and whole residential complex in 2017.

Zdroj/Source: YIT

Zdieľať na Google Plus
    Blogger komentár
    Facebook komentár

0 komentárov:

Zverejnenie komentára