Odhalené: Blumental Offices. Revealed: Blumental Offices.

Developer Corwin Capital odhaľuje vizualizácie druhej časti projektu Blumental s názvom Blumental Offices. Administratívna časť Blumentalu ponúkne viac ako 7 000 m² kancelárskej plochy na šiestich nadzemných podlažiach. Prvé podlažie, ktoré tvorí parter objektu, bude venované službám, kancelárie budú pokračovať od druhého podlažia. Objekt na Mýtnej ulici tak svojou hmotou a kompozíciou nadviaže na vedľajšiu rezidenčnú etapu. Parkovanie bude zabezpečené v podzemnej parkovacej garáži so 650 parkovacími miestami, z toho 100 miest bude vyhradených pre návštevníkov. Okrem iného by malo v projekte vzniknúť aj menšie námestie otvorené smerom k Radlinského ulici spoločne s dopravným prepojením Mýtnej a Radlinského. Námestie tak bude prirodzene oddeľovať rezidenčnú a kancelársku časť. Na druhej strane, za nevhodný počin považujeme výstavbu "výškovej" kancelárskej budovy, ktorá by sa mala v neskoršej fáze dobudovať k zvyšku projektu. V danej oblasti, ktorá je charakteristická skôr vyváženou regulovanou zástavbou v jednej výškovej úrovni, by daná stavba vytvárala ďalšiu neželanú dominantu popri už existujúcej budove vysokoškolských internátov.

Výstavba kancelárskej časti sa rozbehla začiatkom tohto roku spolu s tou rezidenčnou. Koniec výstavby kancelárskej časti je naplánovaný na prvý kvartál 2017.

Zdroj: Corwin Capital
Zdroj: Corwin Capital
Zdroj: Corwin Capital
Zdroj: Corwin Capital
Zdroj: Corwin Capital
____________________
Corwin Capital, developer of Blumental project, revealed the visuals of another part of the complex called Blumental Offices. Building with 7000 sqm of leasable space will relate to the residential part by the architecture and height as well. Another aspect of the new building will be the public square dividing the residential and office part of the project. New building is already under construction and it should be finished by 1Q of 2017.

Vizualizácie/Visuals: Corwin Capital
Zdieľať na Google Plus
    Blogger komentár
    Facebook komentár

0 komentárov:

Zverejnenie komentára