Byty Fuxova majú stavebné povolenie.

Developer J&T Real Estate získal v spojenom územnom a stavebnom konaní potrebné povolenia k výstavbe bytového projektu Fuxova medzi novou električkovou traťou a predajňou Albero. Projekt bude tvorený 24 podlažnou vertikálou s 276 jedno- až štvorizbovými bytmi a menším 40-árovým parkom. Parter bude venovaný obchodným prevádzkam. Parkovanie zabezpečí podzemná garáž, ako aj povrchové parkovacie miesta. Developer aktuálne pracuje na showroome projektu, začiatok predaja je naplánovaný na jeseň 2015.

Lokalita okolo novej električkovej trate v Petržalke pri zjazde z estakády ponad Einsteinovu ulicu zažíva nebývalý stavebný boom. V blízkosti na Muchovom námestí sa v 4. kvartáli tohto roku rozbehne rovnomenný projekt od VI Group, ktorý v dvoch 9-podlažných budovách ponúkne viac ako 100 bytov a apartmánov. Vedľa dvoch výškových budov na Bosákovej zasa vyrastá polyfunkčný objekt Lužná (pozri náš Petržalský report) s predpokladanou kolaudáciou prvej etapy koncom tohto roka a druhej koncom budúceho. Pri Albere ďalej rastie Polyfunkčný komplex Bosáková II - Bytový dom Albero, ktorý má stavebné povolenie od začiatku minulého mesiaca a na pozemku medzičasom pribudol aj žeriav. Upgrade lokality okolo Bosákovej ulice projektom električky teda pomohol výrazne boostnuť development v tejto časti Petržalky. Bohužiaľ však treba konštatovať, že výrazne pokrivkáva architektonická úroveň, čo je vidieť aj na zrealizovaných domoch na Lužnej, či Bosákovej.

Zdroj/Source: J&T Real Estate
Zdroj/Source: J&T Real Estate
Zdroj/Source: J&T Real Estate
Súčasný stav.

_________________
Developer J&T Real Estate got all approvals for the residential project Fuxova. The project consists of 24-storey high building surrounded by a smaller park. The residential tower will consist of 276 flats. Actually the developer prepares showroom for the project. 

Zdieľať na Google Plus
    Blogger komentár
    Facebook komentár

0 komentárov:

Zverejnenie komentára