Construction update: Tammi, 15.7.2015Tammi na konci Dúbravky rýchlo napreduje. Prvá etapa projektu je takmer dokončená, aktuálne sa pracuje na fasáde. Vrámci prvej etapy dalo YIT do predaja 100 bytov v dvoch bytovkách s piatimi nadzemnými podlažiami prepojených parterom. Aj napriek vyšším cenám nad 2 000 €/m² sa predaju darí, v predaji je posledných deväť bytov.

Vo výstavbe je už aj druhá etapa projektu, ktorá sa už medzičasom dostala aj do predaja. Druhá etapa bude dopĺňať urbanizmus prvej etapy a bude na ňu hmotovo, ako aj architektonicky nadväzovať. Na siedmich nadzemných podlažiach ponúkne 85 bytov vo výmerach 26 - 94,6 m² s cenovkami podobne ako v prvej etape okolo 2 000 €/ m² s DPH. 

Výstavba 2. etapy.
V popredí výstavba 2. etapy.
Vizualizácia projektu. Zdroj: YIT

Developer YIT v lokalite na konci Dúbravky okrem Tammi zrealizoval aj rezidenčný projekt Tarjanne a v Karlovej Vsi v decembri minulého roku dokončil Villinki, ktorému sme v Bratislava YIMBY spravili hodnotenie. V súčasnosti má YIT rozbehnutý projekt Kivikko pri železničnej stanici Vinohrady a na jeseň ak sa developerovi podarí získať stavebné povolenie, by sa mala rozbehnúť výstavba Steinu.

_______________________

Vizualizácia: YIT
Zdieľať na Google Plus
    Blogger komentár
    Facebook komentár

0 komentárov:

Zverejnenie komentára