Construction update: Pri Mýte, 10.6.2015


Projekt Pri mýte od developera Penta Investments napreduje, momentálne je už nad úrovňou terénu. V rámci prvej fázy, ktorá je momentálne vo výstavbe developer ponúkne 134 bytov v 4 budovách. Pozitívom projektu je jeho prístup k okoliu a rozsah vyvolaných investícií, kde developer zrekonštruuje infraštruktúru okolia a zrealizuje cyklocestu na Račianskej ulici. Ako plus vnímame aj "zelený" prístup investora, ktorý v rámci svojho projektu počíta s inštaláciou slnečných kolektorov, nabíjacimi stanicami pre elektromobily a množstvom zelene medzi blokmi.

Predpokladaný termín dokončenia prvej fázy projektu je štvrtý kvartál 2016. Druhá fáza projektu, taktiež rezidenčného charakteru by sa mala dostať do výstavby ešte tento rok. Dokončenie celého komplexu je naplánované na druhý kvartál 2017.

Developer Penta je v Bratislave známy najmä dokončeným Digital Parkom, ktorým v roku 2005 vstúpil na realitný trh. Okrem Pri mýte v súčasnosti realizuje aj projekt Bory v štvrtom obvode pri D2 medzi DNV a Lamačom. Ďalšou aktivitou investora je kancelárska budova pri Štrkovci, najočakávanejším projektom však ostáva Čulenova od architektky Zaha Hadid, projekt v súčasnosti blokuje magistrát chrániac tak obyvateľov mesta pred možným sklamaním.
Zdieľať na Google Plus
    Blogger komentár
    Facebook komentár

0 komentárov:

Zverejnenie komentára