Construction update: Sokolská Residence, 19.3.2015Na mieste tenisových kurtov medzi Sokolskou a Okánikovou ulicou sa minulý rok rozbehol ďalší projekt od ITB. Sokolská Residence nad Hlavnou stanicou v tichšej lokalite neďaleko od Kalvárie a Hlbokej cesty, ponúka 35 bytov prevažne s väčšími výmerami. Developer ponúka byty za zvýhodnené ceny platné do ukončenia hrubej stavby. Termín ukončenia výstavby sa predpokladá na december 2015, kolaudácia na jar 2016. Momentálne pokračujú práce na druhom podlaží. Bratislava YIMBY projekty ako Sokolská Residence víta. Projekt sa nachádza v meste, teda zvyšuje ponuku tam, kde si najviac želáme.


Developer ITB má za sebou viacero projektov. Okrem Sokolskej Residence developoval aj Nový háj pri dostihovej dráhe v Petržalke, Wallenrod na Mickiewiczovej, či prestavbu bývaleho sídla Železničného staviteľstva na kancelársku budovu Business Garden Štefánikova. ITB je ďalším pozitívnym príkladom developera, ktorý je zároveň aj architektom.

_______________
The next project by ITB is being developed close to the Main train station. Project situated in calm locality of Sokolská street offers 35 flats mostly larger units. The end of the construction is expected in Spring 2016. Bratislava YIMBY welcomes projects like Sokolská Residence. Project is located in the city centre, in residential area, what increase the supply there, where we like it.

vizualizácie/visuals: ITB
Zdieľať na Google Plus
    Blogger komentár
    Facebook komentár

0 komentárov:

Zverejnenie komentára