Construction update: Cubicon Gardens, 7.3.2015

V mestskej časti Karlova Ves v lokalite Mlynská dolina, ktorá je známa skôr pre bujarý študentský život na miestnych internátoch sa rozmrazil ďalší rezidenčný projekt pod názvom Cubicon Gardens. Projekt developuje medzinárodný investor JF Hamilton Group, ktorý je známy najmä vďaka Cvernovke a "francúzskemu štýlu" bývania na Rajskej. Developerské aktivity spoločnosť Hamilton prevzala po českej Sekyra Group, ktorá sa z bratislavského trhu stiahla.


Projekt Cubicon Gardens sa nachádza v lokalite nad nákupným centrom Cubicon, medzi internátmi a areálom RTVS. V realizácii je momentálne len prvá fáza, ktorá pozostáva z troch bytových domov. Prvá fáza projektu ponúka 126 bytov, z ktorých je momentálne predaných len 18. Všetky tri rozostavané domy sa aktuálne nachádzaju v štádiu dokončenej hrubej stavby.

_______________
In the area of Mlynská dolina in Karlova Ves city district, the next apartment project named Cubicon Gardens, went into construction, after a long period of having status "on hold". The project is set-in a locality between student dormitories and RTVS area. Cubicon Gardens is being developed by JF Hamilton Group which took over all development activities formerly owned by Sekyra Group. Actually the first phase of the project is being built. The first phase consists of three apartment houses which offer 126 flats.

Zdroj vizualizácii/Source of the visuals: cubicongardens.sk
Zdieľať na Google Plus
    Blogger komentár
    Facebook komentár

0 komentárov:

Zverejnenie komentára