Kaufland pri Patrónke otvára svoje brány. Kaufland in Patrónka area is open.

Pri Patrónke pozdĺž ulice Mlynská dolina dnes 5.2.2015 otvorili v poradí piaty bratislavský Kaufland. Lokalitu tak doplní o doteraz chýbajúcu občiansku vybavenosť. Okrem Kauflandu, ktorý tvorí hlavnú časť, projekt dopĺňajú aj menšie obchodné prevádzky ako obuv, trafika, vinotéka a ešte neotvorená lekáreň Dr. Max.

Pozitívom projektu je aj skutočnosť, že investor Kaufland Slovenská republika v.o.s. tak ako v interiéri, tak aj v exteriéri použil LED svietidlá, ktoré sú úspornejšie, majú dlhšiu životnosť a vyššiu intenzitu svetla ako na verejnom osvetlení bežne používané sodíkové výbojky. Negatívom je bariérový vstup zo strany od križovatky Patrónka. Od zastávky Habánsky mlyn je možnosť aj bezbariérového vstupu.

The 5th Bratislava's Kaufland was opened today on March 5th  nearby the Patrónka crossroad on Mlynská Dolina street. The project abolish the shortage of civic amenities in the locality. The main part consists of Kaufland, which is being supplemented with smaller businesses like footware, pharmacy etc.


Kancelárska štvrť Westend nachádzajúca sa v blízkosti novootvoreného Kauflandu. Business disctrict Westend located nearby newly opened Kaufland.
Zdieľať na Google Plus
    Blogger komentár
    Facebook komentár

0 komentárov:

Zverejnenie komentára