Construction update: Panorama City, 6.2.2015

Práce na zasklievaní najvyšších obytných budov na Slovensku pokračujú rýchlym tempom aj vo februári. Obe budovy by mali byť dokončené začiatkom roku 2016, kedy by sa mali nasťahovať aj prví majitelia nových bytov.


Developer J&T Real Estate plánuje pokračovať aj v ďaľších fázach projektu, o čom sme Vás na Bratislava YIMBY už informovali. Okrem spomínaných etáp plánuje developer v lokalite medzi "dvojičkami" a divadlom na trojuholníkovom pozemku stavať aj administratívnu budovu Triangel. Developer taktiež deklaroval záujem podielať sa na realizácii parku na vedľajšom pozemku patriacom Ministerstvu kultúry SR, známom aj vďaka divokému parkovaniu, ktoré je už našťastie minulosťou.

/

Since both towers reached its final height, the cladding works are going forward really fast. Both towers should by fully cladded and completed until the begining of 2016, when the first new homeowners should move to their new flats. Bratislava YIMBY already informed about plans of J&T Real Estate in the area. Except of previously mentioned projects, they prepare also an administrative building Triangel between the theatre and Panorama City.

Budúci park pri Panorama City. Future park near Panorama City.Zdieľať na Google Plus
    Blogger komentár
    Facebook komentár

0 komentárov:

Zverejnenie komentára