Odhalené: Rezidencia Blumentál. Revealed: Blumental Residence.

Rezidencia Blumentál, ešte pod názvom Komplex Mýtna-Radlinského, bola úplne prvým projektom, ktorý sme na Bratislava YIMBY prezentovali. Prípravy pokročili do takého štádia, že developer, Corwin Capital, spúšťa predaj bytov a odhalil aj svoju webovú stránku. Zverejnené vizualizácie ukazujú, že výstavba projektu sa začne zo strany od Mýtnej ulice a prinesie 112 bytov. Výstavba sa má začať na jar tohto roku. Pozitívom je oprava niektorých nedostatkov (hlavne škandalózne zrušenie chodníka pred touto časťou komplexu) a kvalitná mestotvorná architektúra, ako aj vytvorenie privátnej oddychovej zóny vo vnútrobloku. Predpokladáme, že prvá fáza Rezidencie Blumentál bude pre rozvoj lokality prínosom.
______________
Blumental Residence, before known as Mýtna-Radlinského complex, was the very first project presented on Bratislava YIMBY. Preparation works are now in so advanced stage that developer, Corwin Capital, has started the sale of the flats and revealed the webpage. The visuals show that the construction will start on Mýtna st. side of the complex and it will bring 112 flats to the market. The start of the construction is expected in Spring 2015. There are some positive changes of the original project (e.g. the correction of the missing walkway before this part of the complex) and the new version will also bring a high-quality city-like architecture and a creation of the private recreational zones in the courtyard. We suppose that the first stage of Blumental Residence will be a positive addition to the development of the local area.

Zdroj/Source: http://blumental.eu/

Zdieľať na Google Plus
    Blogger koemntár
    Facebook komentár

1 komentárov:

  1. Ludia sa zblaznit, v okoli je viac novostavieb, kt. su kvalitnejsie a lacnejsie aj o tretinu. Nar pozeral som Male Krasnany a uplne inde aj kvalitou aj cenou. A to je tak 5 min autom :)

    OdpovedaťOdstrániť