Construction update: Petržalská električková trať & Starý most/Petržalka tramway & Old bridge, 6.1.2015

 

Práce na Štúrovej ulici sa už niekoľko týždňov nepohli a tento inak veľmi hodnotný priestor vyzerá každým dňom horšie. Človek, ktorý sa pohybuje iba po ľavej strane Dunaja, tak môže mať pocit, že sa na projekte vôbec nerobí. Narozdiel od katastrofálnej situácie v Starom meste je na petržalskej strane možné sledovať malý postup. Na stavenisku pri montovni pribudli prvé kusy novej mostnej konštrukcie, ktoré sa tu budú postupne spájať.

No progress on Štúrova Street for several weeks makes this very valuable place look worse every day. Someone who lives or work only on the left bank of Dunaj river might think that nobody works on this project. But a little progress can be seen on the right river bank in Petržalka. First pieces of a new bridge arrived in Bratislava to be joined.

Takisto pokračuje aj výstavba estakády pri bývalom štadióne Artmedia a ponad diaľnicu na Einsteinovej ulici. Ďalej však nie je vidieť žiadny postup.

The viaduct construction continues along the demolished stadium of Artmedia and then across Einsteinova Street. There is no more visible progress further in Petržalka.
Budúca meniareň Bosákova


Fotografie od úplného začiatku výstavby električkovej trate do Petržalky nájdete TU
http://fotostavby.sk/gallery.php?id=1403

Zdieľať na Google Plus
    Blogger komentár
    Facebook komentár

0 komentárov:

Zverejnenie komentára